Da er tiden igjen kommet for å betale Haslum IL Medlemskap.
For de husstander som har tre eller flere medlemmer i Haslum IL vil det lønne seg å ha familiemedlemskap. Det er medlemsansvarlig i de ulike gruppene som kan hjelpe deg med å endre til dette, dersom du ikke allerede har dette.
Familiemedlemskap koster kr. 1000,-.
Ett enkeltmedlemskap koster kr. 400,-.
Du MÅ få endret til familiemedlemskap før du betaler for noen i din familie.
Alle som er medlem i Haslum IL og som er under fylte 13 år er automatisk forsikret gjennom NIFs barneidrettsforsikring.
Hva gjør du for å endre til familiemedlemskap?
1. Du logger inn via www.haslumil.no og knytter opp dine familiemedlemmer i en relasjon.
Trenger du hjelp, kontakter du medlems/web-ansvarlig i din gruppe.
2. Du gir så beskjed til din medlems/web-ansvarlig at du ønsker å endre medlemstype. Web-ansvarlig i din gruppe endrer og gir deg beskjed når dette er gjort.
3. Du logger inn og betaler ditt familiemedlemskap. Når du har betalt, vil alle i relasjonen automatisk få status som betalt.
Det fine med å ha definert alle i en relasjon er også at du kun trenger å logge inn med ett brukernavn og passord. En relasjon kan en opprette mellom to eller flere medlemmer. Fra hovedkontoen kan en enkelt bytte mellom de andre i relasjonen. Dermed slipper du å huske alle brukernavnene og passordene.
Hilsen hovedstyret v/
Geir Atle Helgheim.
|
||||
|
||||
|
||||
|
||||
|
||||
|