Resultater Klubbmesterskap 2017

Her kommer resultatene fra årets klubbmesterskap. Vi takker alle våre deltagere for denne sesongen og ønsker velkommen til ny neste år.

2017-04-20
HaslumAlpin

U6:

Startnummer Deltager tid
138 Bror Blid Steen 30,08
1 Løken, Sigurd Rennemo 45,23
2 Eriksson, Albert 30,32
3 Gaarder, Johan Kvalsnes 26,16
4 Tangen-Jordan, Nicolai Von 33,89
5 Max Roppen Melbye 203,17
7 Eilertsen, Jonas 39,11
8 Schoubye, Marius 38,11
9 Hedda Mellesmo 34,34
11 Maia Heien 52,49
134 Erle Sør - Reime 154,32

 

U8:

Startnummer Deltager tid
15 Valsø, Sivert 28,45
16 Meskauskas, Mykolas 40,29
17 Ystehede, Nikolai 30,28
18 Gaarder, Mia 31,34
20 Walstad Johansen, Oda 32,12
21 Lysvåg Engebø, Sunniva 30,97
22 Sommerseth, Peder 26,34
25 Øwre, William Thoen 27,45
26 Bondal, Marcus 32,89
27 Benestad, Leo 28,14

 

U10:

Startnummer Deltager tid
33 Frida Hepsøe 39,33
34 Gresseth, Emilian Aasmund 47,85
39 Johnsgård, Lavrans Rye 44,01
40 Sjurseth Wold, Martine 40,27
42 Brun, Teodor 43,01
44 Sør-Reime, Ina 40,17
45 Kolsrud, Daniel Harlem 59,58
46 Krogenæs, Andreas 41,52
47 Chaigneau Steen, Frida 47,95
48 Abelsen, Falk 47,02
49 Hodne, Mille 46,09
50 Hodne, Malin 56,02
51 Wiik, Benjamin 36,40
54 Oelschlägel, Emil Forfang 43,18
55 Yaqub, Noah 56,04
56 Løken, Magnus Rennemo 38,94
57 Wiersholm, Aksel 57,49
58 Mathisen, Marit Tønset 45,14
59 Mathisen, Oscar Tønset 45,15
60 O'farrell, Leah 49,95
61 O'farrell, Lucy 46,69
62 Heieren, Aksel 53,79
63 Thuve Flock, Martine 47,55
64 Enger-Olsen, Aurora 55,07
65 Mathisen, Elisa 47,86
67 Ovesen, Iselin Utsi 61,14
68 Herzog, Martine 56,43
69 Walstad, Maya Østlie 56,49
70 Eilertsen, Sander 48,14
73 Wraalsen, Ingrid Synnøve 53,14
74 Madsen, Nikoline Letting 46,02
75 Schoubye, Mikkel 36,23
76 Harlem Henriksen, Martin 40,88
77 Hauger, Sindre Lægreid 44,42
78 Harlem Henriksen, Håkon 37,10
79 stephanie Pignatel 48,18
80 Ole Embret Mellesmo 42,60
82 Jørgen Neumann 41,10

 

U12 Jenter:

 

Startnummer Plassering Deltager tid
107 1 Neumann Vivil 37,39
96 2 Wiik, Letitzia 38,18
99 3 Nystuen, Karoline 41,85
108 4 Brandt, Hedda 41,94
106 5 Wraalsen, Sigrun Mathilde 43,22
112 6 Wilma Borck-Nilsen 43,33
93 7 Brun, Ella 44,79
97 8 Røhne, Mathilde 44,84
86 9 Hveem Følkner, Mathilde 48,63
109 10 Nathalie Pignatel 50,29

 

 

   

U12 Gutter:

Startnummer Plassering Deltager tid
92 1 Nagelgaard, Jonathan 36,10
100 2 Eriksen, Nils. Christian 36,13
91 3 Nagelgaard, Magnus 36,58
111 4 Lukas Mathisen 37,15
89 5 Eirik Smith Monge 37,33
94 6 Chaigneau Steen, Emil 40,75
103 7 Rolsdorph - Melbye, Christian 45,97

 

 

U14 Jenter: 

Startnummer Plassering Deltager tid
123 1 Melbye-Larsen, Victoria 37,26

 

 

U14 Gutter:

Startnummer Plassering Deltager tid
127 1 Torius Hepsøe 31,39
115 2 Smebye, Halvor Hille-Dahl 33,38
124 3 Benestad, Lukas 33,44
120 4 Nilbrink, Maximus 34,73
122 5 Rokne, Valdemar 35,69
125 6 Schoubye, Nicolai 43,08

 

 

U16 Jenter:

Startnummer Plassering Deltager tid
116 1 Heggstad, Ingrid 34,61
133 2 Inger Helen Melby-Larsen 35,26
118 3 Kleven-Martinsen, Christine 35,74

 

 

U16 Gutter: 

Startnummer Plassering Deltager tid
126 1 Brandt, Sondre 33,46
117 2 Nagelgaard, Thomas 33,93
113 3 Martin Røhne 34,09
101 4 Eriksen, Erik Herman 36,64
121 5 Farstad, Nicolai 37,49

 

Aktiviteter

07.01.2019
U8 - Kun Skitrening

17:30 - 18:30

Kolsåsbakken

07.01.2019
U6 - Kun Skitrening

17:30 - 18:30

Kolsåsbakken

07.01.2019
U12 - Kun Skitrening

18:30 - 20:00

Kolsåsbakken

07.01.2019
U10 - Kun Skitrening

18:30 - 20:00

Kolsåsbakken

07.01.2019
U14 - Kun Skitrening

19:15 - 20:45

Kolsåsbakken

07.01.2019
U16 - Kun Skitrening

19:15 - 20:45

Kolsåsbakken

09.01.2019
Jibbetrening under 12 år

18:00 - 19:30

Kolsåsbakken

09.01.2019
Jibbetrening over 12 år

19:30 - 21:30

Kolsåsbakken