Følg oss på Facebook, Instagram #haslumilhandball og Twitter @haslumhandball:

Haslum IL Håndball 2017-05-14 12:38:07

Lagene - gutter

 

G2011

Oppmann

Trude Gøril Flåten

g2011oppmannhandball@gmail.com

992 56 847

Hovedtrener

Ellen Margitt Elgsæther Skogrand

emes@hotmail.no

 

 

 

 

 

G2010 

Oppmann

Kristin J. Bratengen

kb@bridgehead.no

473 30 385

Hovedtrener

Kine Søby

kine.soby@ark.no

 

 

 

 

 

G2009

Rolle

Navn

E-post

Telefon

Hovedoppmann

Amit Sharma

haslumhandballg2009@gmail.com

991 65 807

Hovedtrener

Håvard Tvedten

havard@havardtvedten.com

 

 

 

 

 

G2008

Rolle

Navn

E-post

Telefon

Hovedoppmann

Janecke Mathiesen

jane@live.no

928 09 596

Hovedtrener

Henriette Steen

haslumhåndballgutter2008@outlook.com

938 48 171

 

 

 

 

G2007    

Rolle

Navn

E-post

Telefon

Hovedoppmann

Kjetil Eilertsen

kjetil.eilertsen@yahoo.no

997 04 686

Hovedtrener

Christian Einerkjær

chrein@gmail.com

922 06 334

 

 

 

 

G2006  

Rolle

Navn

E-post 

Telefon 

Hovedoppmann

Trude Havnegjerde Rørvik

trudehav@gmail.com

412 91 866

Hovedtrener

Gøril N. Ovesen

gcbertnes@hotmail.com

916 18 188

 

 

 

 

G2005

Rolle 

Navn 

E-post 

Telefon 

Hovedoppmann 

Line Ropstad

g05line@hotmail.com

412 47 624

Hovedtrener 

Jostein Epland

jostein_epland94@hotmail.com

 

 

 

 

 

G2004

Rolle

Navn 

E-post 

Telefon 

Hovedoppmann

Hege Felumb Nerli 

hege@skiforbundet.no 

994 23 290 

Hovedtrener

Eirik Oskarsen

eirik@haslumhk.no

922 57 903

 

 

 

 

G2003   

Rolle

Navn

E-post

Telefon

Hovedoppmann

Erik Borthen

erikborthen73@gmail.com

464 16 535 

Hovedtrener

Anders Brustad

anders_asb@hotmail.com

417 62 736

 

 

 

 

G18

Rolle

Navn

E-post

Telefon

Oppmann

Erik Snersrud

erik.snersrud@hydro.com

950 83 904

Hovedtrener

Ole Andreas Sverre oa.sverre@gmail.com

 

 

 

 

 

Herre Senior 

Rolle

Navn

E-post

Telefon

Oppmann

Erik Snersrud

erik.snersrud@hydro.com

950 83 904

Trener M2 

Ole Andreas Sverre

oa.sverre@gmail.com

 

Trener M3

Tommy Skjønnhaug

tommy68@me.com

908 23 108