Følg oss på Facebook, Instagram #haslumilhandball og Twitter @haslumhandball:

Haslum IL Håndball 2017-05-14 12:38:07

Lagene - gutter

G2010
Oppmann Kristin J. Bratengen kb@bridgehead.no 473 30 385
Hovedtrener Simon Nyløkken simon.nylokken@hotmail.no 477 13 377
       
G2009
Rolle Navn E-post Telefon
Hovedoppmann Amit Sharma haslumhandballg2009@gmail.com 991 65 807
Hovedtrener Simon Nyløkken simon.nylokken@hotmail.no 477 13 377
       
G2008
Rolle Navn E-post Telefon
Hovedoppmann Janecke Mathiesen jane@live.no

928 09 596

Hovedtrener Henriette Steen haslumhåndballgutter2008@outlook.com 938 48 171
Trener Heidi Bjorang heidi.bjorang@mediacom.no 988 86 666
       
G2007    
Rolle Navn E-post Telefon
Hovedoppmann Kjetil Eilertsen kjetil.eilertsen@yahoo.no 970 46 860
Hovedtrener Christian Einerkjær chrein@gmail.com 922 06 334
Trener Charlotte Swane chswane@gmail.com  
Trener Iren Haugseth iren.haugseth@hotmail.com 924 21 979
       
G2006      
Rolle Navn E-post  Telefon 
Hovedoppmann Trude Havnegjerde Rørvik trudehav@gmail.com 412 91 866
Hovedtrener Gøril N. Ovesen gcbertnes@hotmail.com
916 18 188
Trener Fredrik Osther fredrik@inca.no 909 48 909
Trener Johan Hovde johan.hovde@vikenfiber.no 924 14 342
       
G2005      
Rolle  Navn  E-post  Telefon 
Hovedoppmann  Line Ropstad g05line@hotmail.com 412 47 624
Hovedtrener  Eli Longva eli@mmm-helse.no 934 80 840
       
G2004      
Rolle Navn  E-post  Telefon 
Hovedoppmann Hege Felumb Nerli  hege@skiforbundet.no  994 23 290 
Hovedtrener Eirik Oskarsen eirik@haslumhk.no 922 57 903
       
G2003      
Rolle Navn E-post Telefon
Hovedoppmann Kjetil Kverne kjetil.kverne@sap.com 415 57 875 
Hovedtrener Kim Fredrik Jansen kimfredrikjansen@gmail.com 984 88 336
Trener Olai Jensen Vangen olaivang@gmail.com 404 65 382
       
G2002      
Rolle Navn E-post Telefon
Hovedoppmann Christian Fjær  chfjar@gmail.com  450 02 120 
Hovedtrener Anders Brustad anders_asb@hotmail.com 417 62 736
       
G18      
Rolle Navn E-post Telefon
Oppmann Svein Ørbeck svein@orbeck.no 920 39 139
Trener Markus Rossavik markus.s.s.rossavik@gmail.com 957 54 952
Trener Olai Jensen Vangen  olaivang@gmail.com 404 65 382
       
Herre Senior       
Rolle Navn E-post Telefon
Oppmann Ivan Strømseth ivan.stromseth@gmail.com 400 19 510
Trener Markus Rossavik marcus.s.s.rossavik@gmail.com 957 54 952
Trener Tommy Skjønnhaug tommy68@me.com 908 23 108