Følg oss på Facebook, Instagram #haslumilhandball og Twitter @haslumhandball:

Haslum IL Håndball 2017-05-14 13:41:10

Lagene - jenter

 

J2010

Rolle

Navn

E-post

Telefon

Hovedoppmann

Miriam Seljesæther 

miriam.seljesaether@gmail.com 

452 72 440

Hovedtrener

Ingvil Hartz

Ingvild.overbakke@gmail.com 

924 42 109

    

J2009   

Rolle

Navn

E-post

Telefon

Hovedoppmann

Helge Nordahl

helgenordahl@gmail.com 

916 06 449 

Hovedtrener

Anja Knutsen

anja.knutsen@crawco.no

480 66 680

 

J2008

Rolle

Navn

E-post

Telefon

Hovedoppmann

Karina Øvereng Skogen

haslumhandballjenter08@gmail.com 

412 83 545

Hovedtrener

Nina Sjøli

ninasjoli@hotmail.com

930 11 948

Trenere

Gine Stenvadet

gine.stenvadet@gmail.com

957 66 080

 

Anne-Elisabeth Langfoss

aelangfoss@hotmail.com

959 98 377

 

J2007

Rolle

Navn

E-post

Telefon

Hovedoppmann

Hilde Halvorsen

Hilde.Halvorsen@telenor.com

416 21 605

Hovedtrener

Hanne Sivertsen 

hsiv68@gmail.com

934 51 710

 

 

 

 

J2006

Rolle

Navn

E-post

Telefon

Hovedoppmann

Hilde Sundt Skålevåg

hsskaale@hotmail.com

975 66 672

Hovedtrener

Per Alexander Mylius

permylius@gmail.com

952 78 219

 

J2005

Rolle

Navn

E-post

Telefon

Hovedoppmann

Steinar Duus

steinar.duus@schiedel.no

906 89 215

Hovedtrener

Steinar Duus

steinar.duus@schiedel.no

906 89 215

 

J2004

Rolle

Navn

E-post

Telefon

Hovedoppmann

Christine Tesaker Eide

christine.eide@telenor.com

934 40 079

 

Charlotte Swane

   
 

Kim Rolfsen

   

Hovedtrener

Jarle Nilsen

jarle.sport2@online.no

948 98 171

 

J2003

Rolle

Navn

E-post

Telefon

Hovedoppmann

Drude Markussen Eik

Drude.MarkussenEik@pfizer.com

416 89 941

Hovedtrener

Linda Lynaas Wulff

linda.lynaas@hotmail.com

996 24 399

 

J18

Rolle

Navn

E-post

Telefon

Hovedoppmann

Guro Storsul

guro@storsul.no

957 99 116

Hovedtrener

Markus Rossavik

markus.s.s.rossavik@gmail.com

957 54 952

Trener

Simon Nyløkken

simon.nylokken@hotmail.no

477 17 733

 

Kvinner Senior 1 og 2 divisjon

Rolle

Navn

E-post

Telefon

Hovedoppmann

Marianne Garmann Dahle

marianne.garmann.dahle@gmail.com

920 48 330

Hovedtrener

Markus Rossavik

markus.s.s.rossavik@gmail.com

957 54 952

Trener

Lars Finnland

lars.finnland@gmail.com

920 94 492

 

 

 

 

Kvinner Senior 4 og 5 divisjon

Hovedoppmann

Liss Jorunn Keet Tunheim

liss.j.k.tunheim@gmail.com

918 29 210