Følg oss på Facebook, Instagram #haslumilhandball og Twitter @haslumhandball:

Haslum IL Håndball 2017-05-14 13:41:10

Lagene - jenter

J2010
Rolle Navn E-post Telefon
Hovedoppmann Miriam Seljesæther  miriam.seljesaether@gmail.com   45272440
Hovedtrener Ingvil Hartz Ingvild.overbakke@gmail.com   92442109
    
J2009   
Rolle Navn E-post Telefon
Hovedoppmann Helge Nordahl helgenordahl@gmail.com  91606449 
Hovedtrener Anja Knutsen anja.knutsen@crawco.no 48066680
 
J2008
Rolle Navn E-post Telefon
Hovedoppmann Karina Øvereng Skogen karina.skogen@gmail.com 41283545
Hovedtrener      
 
J2007
Rolle Navn E-post Telefon
Hovedoppmann Hilde Halvorsen Hilde.Halvorsen@telenor.com 41621605
Hovedtrener Hanne Sivertsen  hsiv68@gmail.com 93451710
       
J2006
Rolle Navn E-post Telefon
Hovedoppmann Hilde Sundt Skålevåg hsskaale@hotmail.com 97566672
Hovedtrener Per Alexander Mylius permylius@gmail.com 95278219
 
J2005
Rolle Navn E-post Telefon
Hovedoppmann Anne Espelien anne@menon.no 95163971
Hovedtrener Steinar Duus steinar.duus@schiedel.no 90689215
 
J2004
Rolle Navn E-post Telefon
Hovedoppmann Elisabeth Qvigstad qvige@online.no 90159333
Hovedtrener Jarle Nilsen jarle.sport2@online.no 94898171
 
J2003
Rolle Navn E-post Telefon
Hovedoppmann Drude Markussen Eik  Drude.MarkussenEik@pfizer.com 41689941
Hovedtrener Linda Lynaas Wulff linda.lynaas@hotmail.com 99624399
 
J2002
Rolle Navn E-post Telefon
Hovedoppmann Guro Storsul guro@storsul.no 95799116
Hovedtrener Markus Strømseth markus.stromseth@gmail.com

97099330

Hjelpetrener Tuva Fiske tusyfi@gmail.com

97009984

 
J18
Rolle Navn E-post Telefon
Hovedoppmann Hanne M. Syversen familien_syversen@hotmail.com 99648504
Hovedtrener Markus Rossavik markus.s.s.rossavik@gmail.com 95754952
Trener Simon Nyløkken simon.nylokken@hotmail.no 47717733
Lagsansvarlig 18-1 Liss Nyløkken liss.nylokken@hotmail.com 92601511
Lagsansvarlig 18-2 Hanne M. Syversen familien_syversen@hotmail.com 99648504
 
Kvinner Senior 2 div
Rolle Navn E-post Telefon
Hovedoppmann Marianne Garmann Dahle marianne.garmann.dahle@gmail.com

92048330

Hovedtrener Lars Finnland lars.finnland@gmail.com

92094492

       
Kvinner Senior 5&6 div      
Hovedoppmann Liss Jorunn Keet Tunheim liss.j.k.tunheim@gmail.com 91829210