Følg oss på Facebook, Instagram #haslumilhandball og Twitter @haslumhandball:

Haslum IL Håndball 2017-05-14 13:41:10

Lagene - jenter

 

J2011

Oppmann

Maren Reisvang

maren.reisvang@hotmail.fr

906 82 769

Hovedtrener

Kari-Mari Nordal

karimari.nordal@gmail.com

 

 

 

 

 

J2010 

Oppmann

Miriam Seljesæther 

miriam.seljesaether@gmail.com 

452 72 440

Hovedtrener

Ingvil Hartz

Ingvild.overbakke@gmail.com 

924 42 109

 

 

 

 

J2009

Rolle

Navn

E-post

Telefon

Hovedoppmann

Helge Nordahl

helgenordahl@gmail.com

916 06 449

Hovedtrener

Anja Knutsen

anja.knutsen@crawco.no

480 66 680

 

 

 

 

J2008

Rolle

Navn

E-post

Telefon

Hovedoppmann

Karina Øvereng Skogen

haslumhandballjenter08@gmail.com

412 83 545

Hovedtrener

Nina Sjøli

ninasjoli@hotmail.com

930 11 948

Trenere

Gine Stenvadet

gine.stenvadet@gmail.com

957 66 080

       

J2007    

Rolle

Navn

E-post

Telefon

Hovedoppmann

Hilde Halvorsen

Hilde.Halvorsen@telenor.com

416 21 605

Hovedtrener

Elise Langås

elise.langaas@gmail.com

934 51 710

 

 

 

 

J2006  

Rolle

Navn

E-post 

Telefon 

Hovedoppmann

Hilde Sundt Skålevåg

hsskaale@hotmail.com 975 66 672

Hovedtrener

Per Alexander Mylius

permylius@gmail.com 952 78 219

 

 

 

 

J2005

Rolle 

Navn 

E-post 

Telefon 

Hovedoppmann 

Steinar Duus

steinar.duus@schiedel.no

906 89 215

Hovedtrener 

Emrah Mistedanagic

emrah_muste@hotmail.com

955 55 410

 

 

 

 

J2004

Rolle

Navn 

E-post 

Telefon 

Hovedoppmann

Christine Tesaker Eide

christine.eide@telenor.com

934 40 079

Hovedtrener

Olai Vangen

olaivang@gmail.com

404 65 382
       

J2003   

Rolle

Navn

E-post

Telefon

Hovedoppmann

Drude Markussen Eik

Drude.MarkussenEik@pfizer.com

416 89 941

Hovedtrener

Linda Lynaas Wulff

inda.lynaas@hotmail.com

996 24 399

Trener

 

 

 

 

 

 

 

J18

Rolle

Navn

E-post

Telefon

Oppmann

Guro Storsul

guro@storsul.no

957 99 116

Hovedtrener

Simon Nyløkken

simon.nylokken@hotmail.no

477 17 733

 

 

 

 

Kvinner Senior 1 og 2 divisjon

Rolle

Navn

E-post

Telefon

Oppmann

Marianne Garmann Dahle

marianne.garmann.dahle@gmail.com   

400 19 510

Hovedtrener K1

Markus Rossavik

markus.s.s.rossavik@gmail.com

957 54 952

Hovedtrener K2

Vegar Saua

Vegard.saua@ntg.no

908 23 108

       

Kvinner Senior 4 og 5 divisjon

Hovedoppmann Liss Jorunn Keet Tunheim liss.j.k.tunheim@gmail.com 918 29 210