Følg oss på Facebook, Instagram #haslumilhandball og Twitter @haslumhandball:

Haslum IL Håndball 2016-08-07 18:16:14

Treningstider 2018-2019 - Alle årsklasser

Treningstider for sesongen 2018-2019 (oppdatert 30.11.2018) 

 

Enkelte lag kan ha tillegstider i gymsaler elle andre steder. Tidene under er tildelt av klubben i de hallene, styrkerom og skoler som er disponible.

Oppsettet er basert på halltimer tildelt av kommunen.

Eventuelle feil i oppsettet meldes til sportslig utvalg ved Tommy Skjønnhaug.

 

Håndballskolen fra september, tidene byttes om etter jul:

Gutter

Lørdag

kl 09:30 - 10:30

Gjønneshallen

Jenter

Lørdag

kl 10:30 - 11:30

Gjønneshallen

 

Gutter 2010

Tirsdag

16:00 - 17:00

Gjønneshallen

     
 

Gutter 2009

Mandag

17:00 - 18:30

Høvik skole

Tirsdag

17:00 - 18:00

Gjønneshallen

 

Gutter 2008

Mandag

18:30 - 20:00

Evje skole

Tirsdag

18:00 - 19:00

Gjønneshallen

 

Gutter 2007

Mandag

19:00 - 20:00

Gjønneshallen

Torsdag

18:00 - 19:00

Evje skole

Fredag

16:00 - 17:30

Gjønneshallen

 

Gutter 2006

Mandag

18:30 - 20:00

Høvik skole

Onsdag

17:30 - 18:30

Gjønneshallen

Torsdag

16:00 - 17:30

Gjønneshallen

 

Gutter 2005

Mandag

16:00 -17:30

Nadderud Arena - bane 1

Torsdag

19:30 - 21:00

Gjønneshallen

 

Gutter 2004

Mandag

16:00 - 17:30

Haslumhallen

Tirsdag

16:00 - 17:30

Haslumhallen

Tirsdag

16:00 - 17:30

Nadderud Arena  - bane 1

Tirsdag

20:00 - 21:30

Gjønneshallen

Torsdag

16:00 - 17:30

Nadderud Arena  - bane 1

Fredag

19:00 - 21:00

Haslumhallen

 

Gutter 2003

Mandag

19:30 - 20:00

Nadderud Arena - bane 1

Tirsdag

17:00 - 18:30

Styrke Gjønneshallen

Torsdag

16:00 - 17:30

Haslumhallen

Fredag

18:30 - 20:00

Nadderud Arena - bane 1

 

Gutter 2002

Tirsdag

19:00 - 20:30

Nadderud Arena - bane 1

Onsdag

18_00 - 19:30

Styrke Gjønneshallen

Torsdag

19:00 - 20:30

Haslumhallen

 

G18

Mandag

19:00 - 20:30

Styrke Gjønneshallen

 

Mandag

21:00 - 22:00

Nadderud Arena  - bane 2

Onsdag

16:30 - 18:00

Styrke Gjønneshallen

Torsdag

20:30 - 22:00

Nadderud Arena  - bane 1

Fredag

16:00 - 17:30

Haslumhallen

 

Menn Senior 2. div

Torsdag

20:00 - 22:00

Nadderud Arena - bane 1

 

Menn Senior

Mandag

19:00 - 20:30

Haslumhallen

Tirsdag

17:30 - 19:00

Hasumhallen

 

Haslum Håndballklubb

Mandag

10:00 - 11:30

Nadderud Arena - bane 1

17:30 - 19:00

Nadderud Arena  - bane 1

Tirsdag

17:30 - 19:00

Nadderud Arena  - bane 1

Onsdag

17:30 - 19:00

Nadderud Arena  - bane 1

Torsdag

17:00 - 18:30

Styrke Gjønneshallen

Fredag

17:00 - 18:30

Nadderud Arena - bane 1

   

Jenter 2010

Mandag

16:00 - 17:00

Gjønneshallen

 

Jenter 2009

Mandag

17:00 - 18:00

Gjønneshallen

Fredag

16:00 - 17:00

Nadderud Arena  - bane 1

 

Jenter 2008

Tirsdag

19:00 - 20:00

Gjønneshallen

Onsdag

16:00 - 17:00

Nadderud Arena - bane 1

 

Jenter 2007

Torsdag

19:00 - 20:00

Evje skole

Fredag

17:30 - 19:00

Gjønneshallen

   

Jenter 2006

Mandag

20:00 - 21:30

Evje skole

Onsdag

18:30 - 20:00

Gjønneshallen

Fredag

19:00 - 20:30

Gjønneshallen

 

Jenter 2005

Tirsdag

18:30 - 20:00

Rykkinhallen

Onsdag

20:00 - 21:30

Gjønneshallen

Torsdag

17:30 - 19:00

Haslumhallen

 

Jenter 2004

Mandag

20:00 - 21:30

Gjønneshallen

Tirsdag

17:00 - 18:30

Rykkinhallen

Onsdag

19:30 - 21:00

Styrke Gjønneshallen

Torsdag

17:30 - 19:00

Nadderud Arena  - bane 1

   

Jenter 2003

Mandag

17:30 - 19:00

Haslumhallen

Tirsdag

18:30 - 20:00

Styrke Gjønneshallen

Onsdag

16:00 - 17:30

Haslumhallen

Torsdag

20:30 - 22:00

Haslumhallen

 

Jenter 2002

Mandag

20:00 - 22:00

Rykkinhallen

Tirsdag

20:30 - 22:00

Haslumhallen

Onsdag

17:30 - 19:00

Haslumhallen

Torsdag

18:30 - 19:00

Styrke Gjønneshallen

 

J18

Mandag

17:30 - 19:00

Styrke Gjønneshallen

Tirsdag

19:00 - 20:30

Haslumhallen

Onsdag

20:30 - 22:00

Haslumhallen

Fredag

17:30 - 19:00

Haslumhallen

 

Damer Senior

Mandag

20:30 - 22:00

Haslumhallen

Onsdag

19:00 - 20:30

Haslumhallen

Torsdag

19:00 - 20:30

Nadderud Arena  - bane 1