Rolleendringer i Hovedstyret i Haslum IL.
Forfatter: Eivind Tuv Østenengen
02. april 2025

Etter Årsmøtet i Haslum IL 19. Mars 2025 ble det foretatt følgende endringer i Hovedstyret i Haslum IL:
Etter mange ulike verv i Haslum IL siden 1985 og de siste 10 år i styret for Haslum IL stilte ikke Tom Søreide til gjenvalg. Haslum IL takker Tom for mangeårig innsats og engasjement!
Sverre Sejersted har de siste 7 årene hatt rollen som styreleder i Haslum IL. Sverre fortsetter i styret som økonomiansvarlig, mens styremedlem Linn Stockinger tar over styreleder-vervet.
Eleni Sikkut Berger og Kristian Kolsrud Jåsund er nyvalgte styremedlemmer og Haslum IL ønsker de begge velkommen i styret. Eleni har barn i både Haslum Fotball og Haslum Håndball, mens Kristian har bekledd rollen som styreleder i Haslum Fotball før han nå inntrer som styremedlem i hovedstyret.